خانه / عمل جراحی سینه / جراحی سینه زنان

جراحی سینه زنان

در این مطلب میخواهیم در مورد عمل سینه زنان صحبت کنیم و اطلاعات دقیقی را که دکترهای به نام این نوع جراحی ها در اختیار ما می گذارند را با شما عزیزان به اشتراک بزاریم .

عمل جراحی سینه زنان در ابران

موارد کاربردی جراحی سینه

در اغلب نیازمندان به این عمل یک مشکل مشترک نمایان میشود و آن هم چیزی نیست جز بزرگی سینه برای خانم ها خیلی مهم می باشد که ظاهر آن ها متناسب باشد پس سینه های بزرگی که با اندام فرد متناسب نیستد یک علت این نوع جراحی ها است.از عوامل دیگر عوارضی است که ایجاد می شود ممکن است باعث ایجاد درد در شانه , گردن , پشت  , عفونت مکرر در زیر و وسط سینه ها , ایجاد شیار و لک روی شانه ها شود و حتی شما را گوشه گیر کند و روی فعالیت های اجتماعی شما تاثیر گذار باشد مانند ورزش شما و اختلال در روند تهیه لباس مناسب معمولا از روش ماموپلاستی برای کاهندگی بافت چربی و پوست استفاده میشود.

 

روش جراحی کوچک کردن سینه

یک روش کوچک کردن سینه های خانوم ها لیپوساکشن می باشد خوب این روش به چه صورت است ؟

در ابتدای عمل سینه  موضع را بی حس میکند با تزریق به داخل سینه سپس با ایجاد سوراخهای دو تا سه میلی متری در جاهای مناسبی از پوست سینه با استفاده از کانال ها چربی داخل سینه ساکشن شده و حجم سینه کوچکتر میشود.

نکته : این عمل میزان برای افتادگی نیست چرا که فقط از حجم می کاهد و قبل از عمل هم پیشبینی مقدار کاهندگی از حجم سینه قابل پیشبینی نمیباشد.

اگر سینه ها نیاز به تغیرات کم و برداشت ناچیزی احتیاج دارند با برش زیر سینه و یا برش دور هاله میتوان جراحی سینه را انجام داد.

 

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *