خانه / جراحی سینه و عمل زیبایی واژن / عمل زیبایی واژن واژینوپلاستی

عمل زیبایی واژن واژینوپلاستی

عمل زیبایی واژن واژینوپلاستی جراحی های مربوط به آن

در مطلب قبلی در مورد عمل زیبایی واژن و عمل لابیا پلاستی صحبت کردیم در این مطلب عمل زیبایی واژینولاستی را بررسی کنیم عمل واژینولاستی در مواردی مانند زایمان یا بالارفتن سن کاربرد دارند که واژن ها شل می شوند.تعدادی از جراحان زیبایی اذعان کرده اند که حساسیت این ناحیه با انجام این عمل بالا می رود اما دانشگاه زنان و زایمان ایالات متحده امریکا با آن مخالف است.این طبیعی است که واژن گشاد می شود اما ایا جمع کردن آن با افزایش میل جنسی و تحریکات آن همراه است ؟ جواب منفی است چون میل جنسی در زن ها و تحریکات آن ها به عوامل مختلفی بستگی دارد مانند احساسات و معنویات فردی و این را باید در نظر بگیریم که حساسیت جنسی به درد ختم می شود نه لذت.

عمل زیبایی واژن-واژینوپلاستی

قبلا هم گفتیم لابیاپلاستی عمل زیبایی واژن روی لبه های اطراف واژن است اما واژینوپلاستی برای سفت کردن واژن است خیلی ها این دو عمل را با هم انجام می دهند که رایج نیز می باشد.

واژینوپلاستی ابتدا برای ترمیم یک عضو ناقص استفاده می شد مانند مشکلات مادر زادی دختر ها که در ادرار کردن و فعالیت جنسی خود مشکل دارند کاربرد دارد.

به همین دلیل است به این عمل جوان سازی واژن هم می گویند.زمانی که پرده بکارت پاره می شود برای ترمیم آن از همین عمل زیبایی استفاده می شود.نهان سازی کلیتورال و تقویت نقطه g  که از عوامل مهم ازگاسم می باشد از دیگر کاربرد های واژینوپلاستی است .

انتشار مقاله فقط با ذکر منبع ولینک مجاز است.

 

درباره ی admin

یک دیدگاه

  1. دکتر افشار جراح بینی

    ممنون از سایت خوبتون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *