خانه / جراحی بینی / عمل شکستگی بینی

عمل شکستگی بینی

 زمانی که شکستگی بینی در مسابقات و یا بر اثر یک نیروی خارجی وارده به صورت شما می شکند می گویند شکستگی بیینی اتفاق افتاده است.

زمانی که بینی شما می شکند از درون و بیرون دچار تورم شدید خواهد شد درد بسیار زیادی را باید تحمل کنید که در اکثر مواقع به عمل بینی احتیاج پیدا خواهید کرد.در این مواقع هم غضروف و هم استخوان بینی ضربه خورده اند و دچار آسیب شده اند.نفس کشیدن برای فرد بیمار سخت می شود چرا که تورم و لخته خون احتمالی شمارا اذیت می کند.ورزش بکس بهشت این عارضه است یا ورزش های پر برخورد انجام ندهید و یا از محافظ صورت استفاده کنید تا به جراحی بینی نیاز نداشته باشید.

عمل بینی و عمل شکستگی بینی

مراجعه به دکتر جراحی بینی برای شکستگی بینی

نیاز است بعد از ضربه به بینی خود حتما با دکتر جراحی بینی یا پزشک اوژانس ملاقاتی را داشته باشید.جراحی زیبایی بینی اگر در زمان به موقع انجام نشود ممکن است باعث بد شکلی بینی شما برای همیشه شود.

دکتر جراح شما در مورد حال عمومی شما می پرسد و نحوه ایجاد شکستگی بینی و فک و صورت شمارا هم بررسی میکند.اگر نیاز به عمل بینی داشتید دکتر با استفاده از قالب پلاستیکی، گچی، یا فلزی بینی شما را در محل صحیح آن ثابت می کند.

جراحی بینی و جراحی شکستگی بینی

اگر نیاز به عمل زیبایی بینی داشته باشید احتمالاً شما علاقه مند به این نوع عمل جراحی هستید که در آن بطور همزمان هنگام اصلاح ساختار بینی، ظاهر آن نیز اصلاح می شود. برای انجام این نوع عمل باید از متخصصانی استفاده کنید که در هر دو حوزه جراحی ظاهر و جراحی ساختار بینی مهارت داشته باشند.

معمولا بعد از عمل بینی ۲ تا ۳ روز بینی شما متورم خواهد بود برای اطلاع از هزینه عمل شکستگی بینی با جراح بینی صحبت کنید.

تهیه شده توسط doctornosesurgery .

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

مراقبت بعد عمل زیبایی بینی

مراقبت غذایی بعد عمل بینی

مراقبت غذایی بعد عمل بینی و باید و نباید هایی که کمک می کند یک …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *