لابیاپلاستی

بخش خواندنی های سایت

در حال حاضر اکثر جراحی های زیبایی واژینال توسط پزشکان عمومی یا جراحان پلاستیک و اغلب پزشکان متخصص انجام می شوند. دکتر وادیم موریلستین (Vadim Mirmilstein) که به روش های زیبایی واژینال می پردازد، معتقد است که روش های اصلاح و زیبایی در ناحیه تناسلی زن باید توسط متخصص زنان که در این زمینه آموزش دیده اند، انجام شود. متخصص زنان بهتر از هر پزشک متخصصی در مورد آناتومی و ناحیه تناسلی زنان مطلع است و همچنین روزانه با مشکلات تناسلی، معایب و بیماری های زنان سرو کار دارد به همین دلیل قادر به درک و حل مشکلات آن ها با بهترین شیوه ممکن می باشد.

دکتر وادیم موریلستین طیف گسترده ای از عمل زیبایی واژن را به اجرا گذاشته است. در طول مشاوره دکتر موریلستین نظرات خود را در خصوص رویه های درخواستی ارائه می دهد و بهترین رویکرد برای رسیدگی به مسائل و نگرانی های بیمار را پیشنهاد می دهد ،عمل زیبایی واژن مانند عمل بینی بسیار فراگیر شده است

شما درباره موارد درمان و خطرات بالقوه و مزایای این روش ها کاملا مطلع خواهید شد.

دکتر وادیم موریلستین در زمینه جراحی زیبایی یکی از بهترین متخصصین زنان و زایمان اروپایی دکتر الکساندرا باردر شناخته شده و توسط کالج اروپایی دارو و جراحی زیبایی تایید شده است.
لابیاپلاستی یا عمل زیبایی واژن زنان
لابیاپلاستی (لاپاراسکوپی، کاهش لگن، کاهش لوبی) یک جراحی پلاستیکی می باشد که برای تغییر اندازه لوب کوچک و لوب بزرگ و چین های پوستی که در ناحیه تناسلی زنان وجود دارند، می باشد. اندازه، رنگ و شکل لوب ها به طور قابل توجهی متفاوت است و ممکن است در نتیجه زایمان، رابطه جنسی، پیری و سایر حوادث تغییر کد. گاهی اوقات لوب های داخلی (Labia Minora) بیش از حد بزرگ و یا نا متقارن باشند که این موضوع می تواند شخص را از پوشیدن برخی لباس ها باز دارد و هنگام فعالیت های جنسی، دوچرخه سواری یا اسب سواری و غیره باعث ناراحتی او شود. این امر موجب پریشانی یا شرمساری فرد می گردد و علاوه بر این می تواند منجر به عرق کردن بیش از حد و در نتیجه ایجاد بوی ناخوشایند در این ناحیه شود.

دو دسته اصلی از زنان وجود دارد که به دنبال جراحی زیبایی و تناسب اندام هستند: کسانی که مادر زادی یا بطور اکتسابی در این موقعیت قرار گرفته اند و کسانی که بدون شرایط زمینه ای با این مشکلات مواجه شده اند و مایل به تغییر ظاهر اندام تناسلی خود هستند، زیرا معتقدند ظاهر طبیعی ندارند.

امکان عوارض احتمالی مانند خونریزی، عفونت پس از جراحی زیبایی واژن، دور از انتظار نیست. بنابراین قبل از عمل زیبایی واژن حتما باید مشاوره اولیه با جراح صورت گیرد.

معمولا درد پس از عمل اندک است و بیمار در همان روز می تواند از بیمارستان مرخص شود.

پروینوپلاسی

چندین زایمان، اپیزیوتومی (برشی در ناحیه پریدنی که اجازه می دهد نوزاد به راحتی متولد شود)، عوامل دیگری مربوط به افزایش سن ممکن است بخش قابل توجهی از بافت ها را در ناحیه پریدنی تخریب کرده و یا تغییر دهد، که اغلب مربوط به مشکلات طبیعی می باشند. علاوه براین پوستی که در ناحیه پریدن قرار دارد ممکن است سفتی خود را از دست بدهد. و این ناحیه ممکن است فوق العاده “انعطاف پذیر” باشد، به نحوی که دیگر توانایی آمیزش نداشته باشد.

پرینوپلاستی روش بازسازی ناحیه پرینه ای است که هدف از آن بازگرداندن بافت های ناقص منطقه است.

پرینو پلاستی می تواند با موفقیت این ناحیه را بهبود بخشد و به سرعت پوست های قدیمی را از بین ببرد و باعث تقویت پروینوم می شود. بنابراین میل جنسی و همچنین عملکرد روزمره را افزایش می دهد.

اغلب پرینوپلاستی با سفت شدن واژن انجام می شود.

فیلم آموزشی عمل زیبایی واژن یا همان لابیاپلاستی

جراحی واژن کاهش لوب در مقایسه با بیماری های فعال زنان مانند عفونت و یا توده های بدخیم نسبتا متفاوت است. و باید با آن شخص مشاوره شود و یا او را از انجام عمل زیبایی واژن منع کرد.

لابیاپلاستی لوب مینورا

هدف لابیاپلاستی لوب مینورا تغییر اندازه و شکل لگن مینورا (لوب های داخلی واژن) و همچنین حذف رنگ پوست تیره لوب است که باعث ناراحتی بسیاری از زنان می شود.

یکی از رایج ترین دلایل ناراحتی یک بیمار که در فکر عمل لیپوپلاستی مینورا است ناشی از اندازه بیش از حد (اصطکاک در ناحیه تناسلی) و همچنین ناراحتی روانشناختی (عدم اعتماد به نفس یا عملکرد جنسی بدلیل نداشتن ظاهر تناسلی رضایت بخش) است.

جراحی لوب ماژورا (Labia Majora Lifting)

هدف جراحی زیبایی واژن لوب ماژورا کاهش اندازه و ظاهر لگن بزرگ (لوب بزرگ، لوب های بیرونی واژن) و همچنین حذف چربی اضافی موجود و سفت کردن و تقویت پوست در آن ناحیه می باشد. به علت عوامل مختلفی از قبیل استعداد ژنتیکی، کاهش وزن به مقدار زیاد، پیری یا زایمان، ممکن است بیش از حد بزرگ شود. یکی دیگر از عواملی که باعث ایجاد هیپرتروفی لوب مینورا ساخت و ساز ژنتیک و آناتومی بدن زن است که تمایل دارد چربی بدن را در این منطقه خاص ذخیره کند.

تقویت لوب ماژورا

هدف تقویت لوب ماژورا بازگرداندن اندازه و ظهور لوب ماژورا در ناحیه هیپوتروفیسم است. با انجام تقویت لوب ماژورا پیشرفت قابل توجهی در ناحیه واژن را می توان دید. دکتر موریلستین از اسید هیالورونیک برای دست یابی به اثرات مطلوب استفاده می کند. نتایج این روش موقت است و به طور متوسط حدود 12 ماه است.

تسکین واژن (واژینوپلاستی)

زنان به دلایلی از روش های سفت کردن واژن استفاده می کنند، که یکی از اصلی ترین آن ها ارتقا و تجدید آن برای تجربه جنسی خود و همسرشان در طی مقاربت است. بعضی از زنان دارای درجه پرولاپس واژینال و رحمی و بی اختیاری ادرار هستند که می توانند در طی روش سفت کردن واژن آن را بهبود بخشند. در اکثر موارد واژینوپلاستی با پرینوپلاستی همراه است.

زایمان می تواند تنش و قدرت واژن را کاهش دهد و معمولا این علائم با افزایش سن بیشتر می شوند. هنگامی که واژن بیش از حد باز و صاف شود ممکن است اصطکاک و احساس در طول رابطه جنسی برای هر دو طف کاهش می یابد. همچنین بعضی از زنان در حفظ تامپون ها مشکل دارند و ممکن است در حین مقاربت با صداهای گاز مانند مواجه شوند.

تمرینات کف پا که بعضی اوقات به عنوان باز آموزی پرینیال و اسفنکتر شناخته می شوند، می توانند به بهبود نیروی از دست رفته ماهیچه ها کمک کند و همچنین باعث تقویت کف لگن می شوند. با این حال مزایای ورزش محدود است به ویژه برای زنانی که چند فرزند دارند.

شخصی که دچار سستی و شلی واژن شده است و نزدیکی برای او و همسرش رضایت بخش نیست مورد مناسبی برای عمل واژن می باشد. واژینوپلاستی نیز می تواند شامل لابیاپلاستی، هیمنوپلاستی و افزایش G-spot باشد.

عمل زیبایی واژن حدود یک ساعت طول می کشد و تحت بیهوشی انجام می شود. در طی این عمل، بخشی از پوشش واژن برداشته می شود و عضلات به هم چسبانده می شوند. هر گونه بافتی که ممکن است در حین زایمان کشیده یا پاره شود نیز می تواند تصحیح شود. برش ها با بخیه های گوشتی بسته می شوند و هیچ جای زخمی باق نمی ماند. در نتیجه به سرعت واژن جمع تر می شود و عضلات به طرز چشمگیری تنگ تر می شوند.

شخص در عرض یک تا سه هفته به حالت عادی باز می گردد و پس از حدود شش هفته می تواند رابطه جنسی داشته باشد.

کاهش هود کلینتور در عمل زیبایی واژن (افزایش هود کلتورال، هودکتومی)

پوست ضخیم در دو طرف کلتریس اغلب باعث می شود که کلتورها بزرگ و یا ناهموار شوند. عوامل ژنتیکی، قرار گرفتن در معرض استروژن و تستوسترون می توانند تغییرات قابل توجهی در ناحیه کلتورال ایجاد کنند. این مسئله اغلب با یک لوب مینورا نامتقارن یا بزرگ (لوب واژن داخلی کوچک تر) وجود دارد.

جراحی واژینوپلاستی
1اسف, 1394

عمل زیبایی واژینوپلاستی

توسط: | برچسب ها:

عمل زیبایی واژینوپلاستی چیست و چه کسانی به آن نیاز دارند در مطلب قبلی در مورد  عمل لابیاپلاستی صحبت کردیم در این مطلب عمل زیبایی واژینولاستی را بررسی کنیم عمل واژینولاستی در مواردی مانند زایمان یا بالارفتن سن کاربرد دارند که واژن ها شل می شوند.تعدادی از جراحان زیبایی اذعان کرده اند که حساسیت این ناحیه با انجام این عمل بالا می رود اما دانشگاه زنان و زایمان ایالات متحده امریکا با آن مخالف است.این طبیعی است که واژن گشاد می شود اما ایا جمع کردن آن با افزایش میل […]
ادامه مطلب

جراحی زیبایی واژن
20بهم, 1394

عمل زیبایی واژن زنان

توسط: | برچسب ها:

عمل زیبایی واژن چیست در مقاله قبلی در مورد جراحی سینه صحبت کردیم در این مطلب عمل زیبایی واژن را بررسی می کنیم و به سوالاتی که دراین ضمینه ذهن بسیاری از کاربران محترم را مشغول کرده است پاسخ می دهیم.عمل زیبایی واژن به نوعی یک جراحی زیبایی جدید با علمی جدید است که همراه با پیشرفت بشر در علوم مختلف وارد زندگی مدرن شد.میل انسان به زیبایی فقط به بینی و عمل بینی محدود نمی شود .تب عمل بینی به عنوان یک عضو منحصر به فرد و آشکار باعث […]
ادامه مطلب

سایت به صورت ماهیانه و سالیانه به جراحان محترم اجاره داده می شود. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
زمان محدود واگذاری زمان محدود واگذاری