بخش خواندنی های سایت

عمل بینی با لیزر

جراحی بینی با لیزر

توسط: | برچسب ها: | دیدگاه ها: 0 | تیر 18ام, 1397

آیا جراحی بینی با لیزر امکان پذیر است؟

آیا بینی را میتوان بدون جراحی لیزر کرد؟

در مورد لیزر بینی یا رینوپلاستی با لیزر (Laser Rhinoplasty) حرف و حدیث های بسیاری وجود دارد و هر سایتی در مورد آن توضیحاتی داده است با تماس هایی که با ما گرفته شد متوجه شدیم حتی هزینه لیزر بینی هم تعیین شده و ارقام عجیبی هم دارد.

برای راهنمایی کاربران گرامی سایت این مقاله کامل “عمل بینی با لیزر” را آماده کرده ایم که امیدواریم مورد توجه قرار گیرد.

همانطور که در ویدیو های سایت هم مشاهده می فرمایید جراحی و تغییر فرم یک بینی گسترده و شامل غضروف ،استخوان و پوست میشود.

اشتباه بیماران این است که فکر میکنند میتوانند با لیزر درمانی (Laser Nose Job) یک عمل بدون جراحی داشته باشند در حالی که لیزر فقط برای نازک کردن پوست دماغ کاربرد دارد.آکنه دوران بزرگسالی ( روزاسه ) که از وجود باکتری روی پوست ایجاد میشود و قرمز رنگ هم می باشد را میتوان با این روش درمان کرد.

لیزر دماغ حتی برای بینی گوشتی هم کاربرد ندارد چه برسد به بینی استخوانی

عمل بینی با لیزر

زیبایی بینی بدون جراحی با لیزر:

اگر بینی شما انحراف دارد و منحنی دارد به جراحی بینی با لیزر فکر نکنید و بیشتر به عنوان برطرف کردن یک عارضه پوستی روی بینی کاربرد دارد و با جذب گرما این عارضه های پوستی برطرف می شود.

عوارض لیزر بینی و زمان انجام عمل لیزر چه قدر است ؟

تا کنون گزارشی از عوارض لیزر درمانی گزارش نشده است و مدت زمان انجام لیزر دماغ 1 الی 2 ساعت به طول می کشد و بعد از یکی دو روز می توانید فعالیت عادی خود را داشته باشید.

لیزر بینی برای چه کسانی توصیه نمی شود؟

بیماران وابسته به انسولین مانند دیابت و افرادی که پوست خود را برنزه کرده اند در این مورد حتما باید از پزشک خود مشورت بگیرید و به خواندن این مطلب اکتفا نکنید چرا که شرایط هر بیمار متفاوت و متغییر می باشد.

برای لیزر بینی نیاز به بیهوشی می باشد ؟

خیر این جراحی یا به طور صحیح تر درمان به صورت بی حسی موضعی صورت می گیرد و برای آن بیهوشی بیمار تجویز نمی شود.

روش عمل پوست بینی با لیزر چگونه است؟

لیزر با گاز co2 کار میکند و ممکن است نهایتا یک سوزش خفیف در سطح پوست ایجاد کند .

قیمت عمل جراحی لیزر چقدر است ؟

این یک عمل زیبایی محسوب می شود و در ردیف بیمه قرار نمیگیرد پس مراقب باشید چه هزینه ای را پرداخت میکنید قیمت جراحی با لیزر برای هر دکتر بینی متفاوت است و مقدار ثابتی ندارد.

مطالعه بفرمایید

مراقبت غذایی بعد عمل بینی تغزیه بعد از عمل بینی به چه صورت می باشد ؟ آیا خمیازه کشیدن بعد از عمل بینی بینی مشکل ساز می شود؟ نحوه خوابیدن بعد از جراحی بینی به چه صورت می باشد؟...
جراحی پولیپ بینی پولیپ بینی چیست؟ و راه های درمان آن : قبل از اینکه در مورد جراحی پولیپ بینی صحبت کنیم اجازه دهید بررسی کنیم علائم آن چیست؟ پولیپ بینی (polyp nos...
نحوه چسب زدن بینی عمل شده شما به عنوان داوطلب جراحی بینی باید نحوه چسب زدن بینی عمل شده (How to glue nose) را بدانید و آگاهی خود را افزایش دهید. دکتر شما بعد از عمل جراحی بی...
جراحی بینی استخوانی بینی های استخوانی به بینی میگویند که حالت قوز شکل دارند معمولا به آن ها دماغ عقابی هم میگویند در همه جای کشور این نوع دماغ استخوانی وجود دارد اما ممکن...

ارسال پاسخ

سایت به صورت ماهیانه و سالیانه به جراحان محترم اجاره داده می شود. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
زمان محدود واگذاری زمان محدود واگذاری