مدیریت سایت

سئو سایت پزشکی و تبلیغات پزشکان عزیز ایران تخصص ما است و خوشحالیم که اعلام کنیم در این راه متخصصین بسیاری از سراسر کشور برای بهبود رتبه سایت خود از خدمات سئو سایت پزشکی ما استفاده کرده اند .

در صورتی که نیاز به تبلیغات و طراحی سایت در حوزه پزشکی می باشید با ما تماس بگیرید و مطمئن باشید بهترین ها به شما کمک خواهند کرد تا از  سایرین جلو زده و در بازار مدیکال مارکتینگ نقش مهم و اساسی داشته باشید .

خدمات بازاریابی پزشکی

 

اگر شما هم خدمات پزشکی ارائه می دهید برای توسعه فعالیت خود نیاز به مشاور مارکتینگ دارید.

سئو وب سایت پزشکی

این سایت با ۹۰۰۰ بازدید کنده در ماه طبق آمار گوگل آنالیتیک بستر بسیار مهمی برای دیده شدن فعالیت شما جراحان محترم می باشد در شکل زیر میتوانید گوشه ای از نمودار پیشرفت و افزایش بازدید سایت را که از سرچ کنسول گوگل در تاریخ 21 خرداد 1397 تهیه شده است و پیشرفت همچنان ادامه دارد را مشاهده فرمایید:

سئو و طراحی سایت پزشکی

از دیگر مزایای این سایت که طی فعالیت چند ساله به دست آمده است می توان به اعتبار بالای آن نزد موتور جست و جوی گوگل اشاره کرد که ده ها بازدید روزانه را روانه سایت می کند  و توانسته در ده ها کلمه کلیدی مهم در حوزه جراحی رتبه های برتر را کسب نماید که به چند مورد در فایل پی دی اف زیر  اشاره شده است.

رتبه های سئو شده – بازاریابی و تبلیغات پزشکی

توجه :

در تیر ماه 1396 تصمیم گرفتیم این سایت را به یک پزشک مجرب واگذار کنیم ، جراح محترم می تواند ویدیو ها و شماره مطب خود را برای بازدهی هرچه بیشتر در سایت قرار دهد . در حال حاضر قیمت پایه اجاره سالیانه را 15 میلیون تومان ( دو ماه رایگان) و به صورت ماهیانه 1/500/000 تومان در نظر گرفته ایم که میتوانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و ضمن معرفی خود در مورد خدماتی که مطب شما ارائه می دهد به مدیر سایت اطلاع رسانی کنید با تشکر

 

ایمیل : delfi174@gmail.com

تلفن تماس  با مهندس دانیالی (لطفا فقط جراحان گرامی)  :  09123611469