مقالات جراحی و زیبایی (لطفا نظرات خود را در مورد مطالب انتهای آن کامنت کنید ).

عمل بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی

توسط: | برچسب ها: | دیدگاه ها: 0 | اسفند 11ام, 1396

بینی های استخوانی به بینی میگویند که حالت قوز شکل دارند معمولا به آن ها دماغ عقابی هم میگویند در همه جای کشور این نوع دماغ استخوانی وجود دارد اما ممکن است بر اساس ژنتیک بیشتر در نواحی شمال کشور دیده شود.

با ظهور علوم زیبایی مانند جراحی بینی استخوانی این نیاز در سایر افراد ایجاد شد که بینی خود را عمل کنند و به آن فرم صاف بدهند تا کمتر ظاهر قبلی دیده شود.

عمل بینی استخوانی (Bone Nose Surgery 2018) یکی از رایج ترین جراحی های بینی در ایران محسوب می شود،در این مقاله سعی کردیم اطلاعات خوبی بهتون بدیم.

در این نوع جراحی از استخوان برداشته می شود که دکتر شما مجبور است پوست را با شکاف هایی که می دهد بردارد.در این حالت یا قسمتی از زائده را دکتر با ابزار ها برش میشکاند و یا در حالت دیگر توسط سمباده به ارامی آن را صاف میکند.

عوارض جراحی بینی استخوانی

در این نوع عمل بینی هم مانند سایر جراحی های زیبایی بینی صورت گرفته است و فرق خاصی ندارد البته افراد نسبت به این نوع جراحی بد بین هستند چرا که فکر میکنند عملی سخت در پیش دارند .

 

 

عمل بینی استخوانی

بینی استخوانی بدون عمل چیست ؟

در این حالت بینی شما عمل نخواهد شد بلکه به آن ژل تزریق می شود. با تزریق ژل به بینی برآمدگی ها برطرف خواهد شد که طبیعتا عوارض کمتری هم خواهد داشت انتخاب نوع آن بستگی به تصمیم دکتر دارد و ما فقط جهت اطلاع شما عزیزان همه مسائل مورد نیاز را عنوان خواهیم کرد.از مزایای تزریق ژل به بینی می تواند به :عوارض کممدت بازیابی سلامتی کمسرعت رسیدن به نتیجه فرم دلخواه زیادزمان انجام کمعدم وجود بیهوشی اشاره کرد .بیایید به سوالاتی که از جراحان عمل بینی پرسیده می شود بپردازیم در آن ها هم اطلاعات جالبی وجود دارد.من یک مرد 22 ساله هستم که بینی سمت چپ من توسط افزایش توده استخوانی بسته شده است و من مشکل تنفسی پیدا کرده ام که در سن 17 سالگی نیز یک جراحی روی آن داشته ام اما دوباره بعد از چند سال به مشکل برخورده ام حالا چه کار باید کنم ؟جواب دکتر Marcelo Ghersi, MD از میامی ایالات متحده :
به نظر می رسد که شما ممکن است مسائل مربوط به انسداد بینی را داشته باشید و شما توسط یک جراح رینوپلاستی یک ارزیابی داشته باشید تا تعیین کنید که راه حلی برای انجام علائم انسدادی وجود دارد یا خیر.

جواب دکتر Michael M. Omidi از بورلی هیلز کالیفرنیا آمریکا :
تنفس دشوار می تواند ناشی از تورم بافت های نرم در بینی باشد که معمولا از آلرژی ها، انسداد مجاری هوایی از یک جداره متخلخل، شکستگی استخوان بینی، پولیپ بینی یا برجستگی های استخوانی بزرگ است.تورم بافت نرم با کاهش میزان آلودگی به آلرژن ها و داروهای ضد هیستامین و استروئیدها درمان می شود. سایر مشکلات ذکر شده باید به جراحی برسد.

جواب دکتر Afshin Parhisca :
به نظر می رسد مثل انسداد بینی، یا از هیپرتروفی توربینیت یا انحراف سپتال. شما از معاینه برای تعیین علت انسداد استفاده می کنید. سپس یک برنامه درمان مناسب می تواند نوشته و اجرایی شود.

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید در ادامه همین مطلب کامنت بگذارید.

این مطلب چه قدر مفید بود؟

برای امتیاز دهی از ستاره ها استفاده کنید.

ارسال پاسخ