مقالات جراحی و زیبایی (لطفا نظرات خود را در مورد مطالب انتهای آن کامنت کنید ).

انحراف بینی

درمان انحراف بینی بدون جراحی

توسط: | برچسب ها: | دیدگاه ها: 0 | دی 1ام, 1394

انحراف دماغ چیست و چه عوارضی دارد؟

امکان درمان انحراف بینی بدون جراحی وجود دارد؟

در مورد رفع قوز بینی که عامل مهم تقاضا و مراجعات مختلف مردم به کلینیک ها و جراحان بینی است اولین سوالی که باید مطرح شود این میباشد که ایا واقعا انحراف بینی وجود دارد یا فقط بر اساس یک وسواسیت شدید ایجاد شده است.

 انحراف بینی

نوعی از انحراف بینی نوع تیغه ای آن میباشد که میتواند موجب سردرد یا عفونت سینوسی هم شود.این موضوع قاطیتی ندارد یعنی میتوان انحراف داشت اما علائم بالا در یک فرد ظاهر نشود.

به یاد داشته باشید انحراف دماغ توسط اندوسکوپ شناسایی میشود.

اگر کسی به انحراف بینی مبتلا است برای جراحی دماغ خود باید به این صورت انجام می‌گیرد که کاملا از ناحیه داخل بینی لایه‌های مخاطی محافظ را کنار زده و قسمتی را که دچار مشکل می‌باشد برداشته و یا ترمیم می‌کنند.

یک عمل زیبایی بینی ساده نیست چرا که مربوط به فرم طبیعی می باشد و انحراف جز جراحی زیبایی قرار نمیگیرد و بدون خطر می باشد.

بیهوشی بخش مخاطره انگیز این عمل است که امروزه با بیهوشی های موضعی به راحتی این کار انجام میشود.بیمارعمل انحراف بینی بعد از 48 ساعت سلامتی خود را به طور کامل به دست میاورد و پانسمان های موجود در بینی را خارج و به زندگی عادی خود ادامه میدهد.

انحراف بینی

به این نوع عمل سپتورینوپلاستی (Septoplasty) گفته میشود.

معمولا کسانی که به انحراف تیغه بینی دچار هستند خروپف زیاد میکنند و گاهی خونریزی دارند.

این انحراف دماغ موجب بسته شدن سینوس ها را به دنبال خواهد داشت و بیماری های سینوسی را موجب می شود.

برخلاف موضوع رایج “درمان انحراف بینی در خانه” و یا ” درمان انحراف بینی با لیزر ” به هیچ وجه همچین چیزی وجود ندارد و فقط با جراحی بینی امکان پذیر می باشد.

اگر نیاز به منبع خارجی برای مطالعه دارید توصیه میکنیم از مقالات زیر استفاده کنید :

1- Septoplasty

2- deviated septum surgery

 

مطالعه بفرمایید

دارو های بعد از عمل بینی ویدیو دارو های مصرفی بعد از عمل بینی در مورد مصرف داروهای جراحی بینی هر دکتر نسخه خود را دارد اما ما در این مطلب سعی در راهنمایی هرچه بهتر شما ...
لیفت بینی بدون جراحی بینی لیفت دماغ چیست ؟ آیا امکان لیفت بینی بدون جراحی وجود دارد ؟ در انتهای مطلب سوالات خود را به صورت کامنت بپرسید تا سریعا پاسخ داده شود . هنگامی...
جراحی بینی باز یا بسته بهتره برای پرس به این پاسخ که عمل بینی بسته بهتره یا باز بهتره ببینیم پزشکان جراحی بینی در این مورد چه میگویند و اکنون پاسخ پزشکان جراح خود را ب...
سئو و بازاریابی پزشکی سئو سایت پزشکی و بازاریابی سایت های جراحی بینی در مورد سایت doctornosesurgery باید این توضیح را داد که توسط متخصصین موتورهای جست و جو در جهت خدمت به ...

ارسال پاسخ